Koduautomaatika lahendused

 

Smart Home Solutions

Automaatika

Meie seadmed pakuvad terviklikku ökosüsteemi, mis on kohandatud toa funktsioonide ja pereliikmete vajadustega. Süsteemi on lihtne paigaldada ja kasutada. Plug & play seadmed on kasutusvalmis kohe pärast lahtipakkimist ja lühikest konfigureerimist. Igast maailma otsast ja igal ajahetkel on võimalik läbi veebi või nutitelefoni juhtida kõiki seadmeid või kontrollida nende olekut.

icon wireless 1

Juhtmevaba

icon modularity

Modulaarne

icon-ecosystem

Ökosüsteem

icon-design

Disain

 

Tehnoloogia

Meie tooted kasutavad suhtlemiseks Z-Wave tehnoloogiat, mis on erakordselt turvaline. Toodete paigaldus on imelihtne – ei vaja hoone rekonstrueerimist ega lisakaabeldust, hoides kokku nii aega kui raha. Antud tehnoloogia võimaldab automatiseerida valgustust, tuvastada tulekahjusid, uputusi, sissemurdmisi, juhtida kütte- ja ventilatsioonisüsteeme jpm andes sealjuures täieliku ülevaate maja energiatarbimisest.

Turul on kokku üle 1700 erineva Z-Wave seadme, mis on toetatud üle 450 erinevat ettevõtte poolt. Seadmete tootjaid on kokku üle 375. Z-Wave tehnoloogia on tänaseks olnud turul juba üle 10 aasta ja selle aja jooksul on müüdud üle 50 milj toote. Seadmete võrku saab korraga ühendada 232 erinevat seadet, koguulatusega kuni 200m. Loe rohkem Z-Wave tehnoloogia kohta siit: Z-Wave

z wave logo

Andmeohutus

Smart Home Solutions teab, et meie klientidele on turvalisus kõige tähtsam. Juurdepääs teie kodule ja andmetele on kaitstud kõige rangemate meetmetega – kasutusel on WAF ja Anti-DDoS süsteemid lisaks krüpteeritud suhtlus TLS protokolli kaudu ning paroolide krüpeerimine kasutades bycrypt-i.

Omadused

Juhtmevaba

Juhtmevabadus

Turvalisus on meie jaoks esmatähtis. Sellepärast kasutame süsteemi, mis tagab mitte ainult kõrgeima mugavuse, vaid ka selle, et teie pere ja vara oleksid turvaliselt kaitstud.

energiasäästlikkus

Energiasäästlikkus

Meie seadmed võimaldavad jälgida maja kõikide seadmete voolutarbimist. See võimaldab hõlpsalt tuvastada, millised seadmed tekitavad teile kõige suuremaid arveid. Süsteemi saab vastavalt programeerida, et panna olemasolevad seadmed rohkem elektrit säästma.

Turvalisus

Turvalisus

Muuhulgas hoolitseme teie isikliku julgeoleku eest, samuti tulekahjude tekke, üleujutuste ja murdvarguste eest. See aitab ka eakatel, lastel ja piiratud liikumisvõimega inimesi oma igapäevaelus.